Godło Polski

tel.  32 476-13-89

tel.  32 476-36-09

ikonka długopis

Nasza kadra


Lp. Nazwisko i imię Stopień awansu zawodowego

Dyrekcja

1.

Grabkowska Jolanta

dyrektor szkoły

nauczyciel dyplomowany

2.

Kaczmarczyk-Celary Barbara

wice-dyrektor szkoły

nauczyciel dyplomowany

Nauczyciele

3.

Bogocz Zofia

nauczyciel kontraktowy

5.

Cywoniuk-Gilga Elżbieta

nauczyciel dyplomowany

6.

Dębiec Przemysław

nauczyciel dyplomowany

7.

Ks. Farbotko Tomasz

nauczyciel kontraktowy

8.

Gilga Jarosław

nauczyciel dyplomowany

9.

Gwardyś-Banasik Daria

nauczyciel dyplomowany

10.

Holewik Aleksandra

nauczyciel stażysta

10.

Hońca Alina

nauczyciel dyplomowany

11.

Idasiak Edyta

nauczyciel dyplomowany

13.

Kania Adam

nauczyciel dyplomowany

14.

Karwowska Elżbieta

nauczyciel dyplomowany

15.

Kolorz-Stylok Katarzyna

nauczyciel dyplomowany

16.

Kolwicz Anna

nauczyciel dyplomowany

17.

Komorowski Andrzej

nauczyciel mianowany

19.

Kozubska-Kogut Karolina

nauczyciel dyplomowany

20.

Majer Marian

nauczyciel dyplomowany

21.

Malska Marta

nauczyciel mianowany

22.

Marcinkowska Adrianna

nauczyciel mianowany

23.

Mazur Marzena

nauczyciel dyplomowany

24.

Mężyk Małgorzata

nauczyciel mianowany

25.

Migło Gabriela

nauczyciel dyplomowany

26.

Mrowiec Ewa

nauczyciel dyplomowany

27.

Nyderek Katarzyna

nauczyciel mianowany

1.

Penar-Pękała Lucyna

nauczyciel dyplomowany

28.

Podlipny Justyna

nauczyciel mianowany

29.

Podruczny Wacław

nauczyciel mianowany

30.

Polak Maja

nauczyciel dyplomowany

31.

Reichman Małgorzata

nauczyciel dyplomowany

32.

Sołtysik Renata

nauczyciel dyplomowany

33.

Szendzielorz Ewa

nauczyciel mianowany

34.

Szymanek Agnieszka

nauczyciel dyplomowany

35.

Szymańska-Kirszniok Ewa

nauczyciel dyplomowany

35.

Śliwka Ilona

nauczyciel stażysta

36.

Toborowicz Janusz

nauczyciel dyplomowany

38.

Wicher Alfreda

nauczyciel dyplomowany

 

40.

Lubos Leokadia

Kierownik administracyjno-gospodarczy

41.

Raczyńska Agnieszka

Starszy referent

42.

Skotnicka Anna

Główny księgowy

 

43.

Bąk Czesław

Woźny

44.

Bilat Jarosław

Konserwator

45.

Lorenc Gabriela

Sprzątaczka

46.

Prochasek Urszula

Sprzątaczka

47.

Składnikiewicz Irena

Sprzątaczka

ZSS 9 Jastrzębie, kadra ZSS 9 Jastrzębie, kadra

Kalendarz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Nasi olimpijczycy
Statut Szkoły
Gazetka Fakty Szkolne
Podręczniki Szkolne
Programy Szkolne
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Organ prowadzący
Kuratorium Oświaty w Katowicach
Poradnia Psyhologiczno-Pedagogiczna
Biuletyn Informacji Publicznej

Odwiedzin: 596 972

Online: 1